A je to tu! Dobrá vec sa podarila a my otvárame naše centrum umeleckých terapií. Teda nielen. Centrum pre vzdelávanie v oblasti umeleckých terapií a ich praktického využitia v živote aj v rámci rôznorodých profesií a pre vzdelávanie v témach osobného rozvoja a duševného zdravia. Radi by sme však cez naše workshopy a semináre otvorili cestu nielen ku vzdelávaniu, ale aj k poznávaniu umenia a jeho liečebnej sily pre všetkých, ktorí sú tomu otvorení. Budeme sa veľmi tešiť, že sa uvidíme na niektorom zo živých seminárov, alebo on-line workshopov a webinárov. Sme tu pre vás!
Anjela Kubátová, DT
riaditeľka